www.varchev.com

През следващата седмица, очакваме: динамика, спекулации, прибиране на печалби, корекции и още нещо

Рейтинг:

12345
Loading...

През следващата, седмица е възможно да станем свидетели на корекции при американските и европейските индекси. По-голямата част от финансовите отчети, вече бяха оповестени и сега предстой прибиране на печалбите, следователно няма да има, кой да движи пазарите. Освен това, американските и европейските индекси са достигнали ключови нива на съпротива, което също работи в подкрепа на тезата, че индексите, ще извършват корекции.

Петролът получи временен тласък, докато погледите бяха насочени към икономическия растеж на ключови пазари, като САЩ и Китай, но глобалния пазар буквално е залят от черното злато, така че за цени над 50$ за барел все още е рано да се говори.

Златото остава под натиска на спекулациите, че Фед, ще повиши лихвените проценти преди края на годината.

Въпреки, че Американския долар разхлаби примката около Еврото през последните два дни, зелените пари все още имат доминираща позиция над единната валута. Йената остава под натиск, след като, BOJ, се въздържа от промяна на основния лихвен процент.

Водещите централни банки все още се въздържат от промяна на паричната политика. Миналата седмица ECB, пасува, а тази седмица FED, RBNZ и BOJ, последваха примера на европейските си колеги. Сега е ред на, Reserve bank of Australia и Bank of England да заседават, относно лихвените проценти.

Икономическите данни върху, които ще бъде съсредоточено вниманието през следващата седмица са:

Понеделник – Производствени данни (AIG, PMI) от Австралия, Япония, Китай, ЕС, Великобритания, Канада и САЩ.

Вторник – Основен лихвен процент на Австралия. Великобритания, PMI в сферата на строителството. САЩ, фабрични поръчки. Нова Зеландия, равнище на безработица и промяна в броя на заетите.

Сряда – Австралия, търговски баланс и продажби на дребно. Великобритания, индекс на цените на жилища; PMI в сферата на услугите. ЕС, PMI в сферата на услугите; индекс на производствените цени (PPI). САЩ, промяна в броя на заетите в частния сектор (ADP nonfarm); PMI в сферата на услугите; търговски баланс; ISM, PMI в не производствения сектор; петролни запаси. Канада, внос; износ; търговски баланс.

Четвъртък – Швейцария, потребителски климат; индекс на потребителските цени (CPI). ЕС, продажби на дребно. Великобритания, основен лихвен процент. САЩ, молби за помощи за безработни; производителност в неселскостопанския сектор. Канада, IVEY, PMI.

Петък – Австралия, строителен индекс (AIG). Япония, Изкупуване на чуждестранни облигации; чуждестранни инвестиции в японски стоки; водещ индикатор. Германия, индустриално производство. Франция, внос; износ; търговски баланс. Испания, индустриално производство. Великобритания, индустриално производство; промишлено производство; търговски баланс. САЩ, средно почасово заплащане; равнище на безработица; промяна в заетостта (Nonfarm); потребителски кредити. Канада, равнище на безработица; промяна в броя на заетите; разрешителни за строеж.

Jr.Trader-G.Bozhidarov


 Varchev Traders
БЕШЕ ЛИ ВИ ПОЛЕЗЕН ТОЗИ ПОСТ?
Ако смятате, че с нещо можем да подобрим тази секция,
моля коментирайте. Мнението Ви е важно.

ПОСЪВЕТВАЙТЕ НИ
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Всякакви новини, мнения, изследвания, проучвания, данни или всяка друга информация, съдържаща се в този сайт се предоставят като общ пазарен коментар и не представлява инвестиционен или трейдинг съвет. Варчев Финанс не носи отговорност за изгубени средства или пропуснати ползи, които могат да възникнат пряко или косвено от използването или уповаването на тази информация. Варчев Финанс ЕООД може да предостави информация, цитати, препратки и линкове към или от други сайтове, блогове и други източници на икономическа и пазарна информация, като образователна услуга на своите клиенти и потенциални клиенти и не подкрепя становища, мнения или препоръки на тези сайтове, блогове или други източници на информация.
Варчев Финанс

Лондон


25 Canada Square, Level 33,
office 50, Canary Wharf
London, E14 5LQ
+44 20 3608 6256

Варна


МОЛ Варна ет.4,
бул "Владислав Варненчик" 186

(052) 631 000, 634 040

София


бул. "Патриарх Евтимий" 98


(02) 954 51 15, 953 15 51

Универсални номера

Директна връзка с дилър - 0700 17 600    Varchev Exchange - 0700 115 44

Варчев Финанс ЕООД е лицензирана и регулирана от Комисията за Финансов Надзор – София, България: Лиценз брой РГ-03-02-05/15.03.2006г.

Варчев Финанс ЕООД е регистрирана в FCA (FINANCIAL CONDUCT AUTHORITY) с номер на паспорт в Обединеното кралство: FCA, Обединено Кралсво – регистрационен номер: 494 045, което позволява предлагане на финансови услуги на територията на Обединеното кралство.

Варчев Финанс ЕООД стриктно спазва устава на европейска директива MiFID (Пазари на финансови инструменти). за насочване, увеличаване на ЕФЕКТИВНОСТТА, прозрачност и еднаквост на финансовите инструменти.
Варчев Финанс ЕООД стриктно спазва Решение №918-ИП/30.07.2019 на Комисия за Финансов Надзор. Повече информация може да намерите тук.

Информацията в този сайт не е предназначена за разпространение или използване от което и да е лице в която и да е страна или юрисдикция, когато такова разпространение или употреба би противоречало на местното законодателство или регулиране.


Предупреждение за риск:

ДЗР са сложни инструменти и носят висок риск от бърза загуба на средства в резултат на ливъридж. 63,41% от сметките на инвеститорите на дребно губят пари, когато търгуват ДЗР с този доставчик. Помислете дали разбирате как функционират ДЗР и дали можете да си позволите да поемате високия риск от загуба на парите си.

chat with dealer
chat with dealer
Политиката за поверителност и защита на личните данни